15:44  ,  8 մայիսի, 2018
Բրիտանացի երգչուհի Դուա Լիպան ելույթ կունենա Մադրիդի «Ռեալի» ու անգլիական «Լիվերպուլի» միջեւ Չեմպիոնների լիգայի եզրափակիչ հանդիպումից առաջ, հայտնում է ՈւԵՖԱ-ի կայքը:
22-ամյա Դուա Լիպան ամենաերիտասարդ դերգչուհին է, որի տեսահոլովակը YouTube-ում հավաքել է մեկ միլիարդ դիտում:
«Այսպիսի հնարավորություն լինում է կյանքում մեկ անգամ: Անհամբերությմաբ եմ սպասում դրան: Կներկայացնեմ անմոռանալի շոու»,- ասել է երգչուհին:
Հիշեցնենք, որ Չեմպիոնների լիգայի եզրափակիչը տեղի է ունենալու մայիսի 26-ին Կիեւում եւ կսկսվի Երեւանի ժամանակով 22։45-ին։ Հանդիպման գլխավոր մրցավարն է սերբ 45-ամյա Միլորադ Մաժիչը:

15:44  ,  8 мая, 2018
Британская певица Дуа Липа споет перед финальным матчем Лиги чемпионов между мадридским «Реалом» и английским «Ливерпулем», сообщает официальный сайт УЕФА.
22-летняя Дуа Липа - самая молодая сольная певица, чей ролик в YouTube собрал более миллиарда просмотров.
«Такой шанс выпадает раз в жизни. Жду не дождусь, когда окажусь перед болельщиками и приму участие в столь восхитительном мероприятии. Планирую выступить с незабываемым шоу», - сказала певица.
Напомним, что финал Лиги чемпионов состоится 26-го мая в Киеве и начнется в 22։45 по ереванскому времени. Главным арбитром встречи назначен 45-летний серб Милорад Мажич.