18:32  ,  24 մայիսի, 2020
«Բարսելոնայի» 23-ամյա կիսապաշտպան Արթուր Մելոն տեղափոխվել է կատալոնական ակումբի երկրորդ թիմ, հաղորդում է Tuttosport-ը։ Բրազիլացի ֆուտբոլիստն ամռանը կհեռանա Էնրիկե Սետիենի գլխավորած թիմից։ Սպասվում է, որ նա կտեղափոխվի Իտալիայի չեմպիոն Թուրինի «Յուվենտուս»՝ ներառվելով 30-ամյա բոսնիացի կիսապաշտպան Միրալմ Պյանիչի տրանսֆերի գործարքում։
Արթուր Մելոն 2018թ․ ամռանն է բրազիլական «Գրեմիոյից» տեղափոխվել «Բարսելոնա»։ Իսպանիայի ընթացիկ առաջնությունում նա մասնակցել է 16 հանդիպման, խփել 3 գոլ, կատարել նույնքան գոլային փոխանցում։
Միրալեմ Պյանիչը 2016-ին է «Ռոմայից» տեղափոխվել «Յուվենտուս»։ Իտալիայի ընթացիկ առաջնությունում նա մասնակցել է 22 հանդիպման, խփել 3 գոլ։

18:32  ,  24 мая, 2020
23-летний полузащитник «Барселоны» Артур Мело переведен во вторую команду каталонского клуба, сообщает Tuttosport. Бразильский футболист летом покинет команду Кике Сетьена. Ожидается, что он продолжит карьеру в туринском «Ювентусе». Он будет включен в сделку по полузащитнику Миралему Пьяничу.
Артур Мело летом 2018-го года перешел в «Барселону» из бразильского «Гремио». В текущем чемпионате Испании он провел 16 матчей, став автором трех голов и трех результативных передач.
Миралем Пьянич перешел из «Ромы» в «Ювентус» в 2016-м году. В нынешнем чемпионате Италии он принял участие в 22-х матчах, забил 3 гола.