10:50  ,  20 նոյեմբերի, 2019
ՄԼՍ-ի կանոնավոր առաջնությունը ներկայացնող «Լոս Անջելես Գելաքսիի» հարձակվող Զլատան Իբրահիմովիչը, որի ծառայություններով հետաքրքրված է «Բոլոնյան», չի շտապում համաձայնության գալ իտալական ակումբի հետ:
Calciomercato-ի հաղորդմամբ՝ Իբրահիմովիչը ցանկանում է վերադառնալ «Միլան» կամ պայմանագիր կնքել «Նապոլիի» հետ և այժմ սպասում է այդ թիմերի առաջարկներին:
Ավելի վաղ «Լոս Անջելես Գելաքսիի» նախագահ Քրիս Կլայնը հայտարարել էր, որ ակումբը նոր պայմանագիր չի առաջարկի Իբրահիմովիչին, որի պայմանագիրն ամերիկյան ակումբի հետ նախատեսված է մինչև այս տարվա դեկտեմբերի 31-ը:

10:50  ,  20 ноября, 2019
Нападающий «Лос-Анджелес Гэлакси» Златан Ибрагимович, в услугах которого заинтересована «Болонья», не спешит заключать соглашение с итальянским клубом.
Как сообщает Calciomercato, Ибрагимович хочет вернуться в «Милан» или заключить контракт с «Наполи» и в настоящее время ждет предложений от этих команд.
Ранее президент «Лос-Анджелес Гэлакси» Крис Клейн заявил, что клуб не будет предлагать новый контракт Ибрагимовичу, контракт которого с американским клубом предусмотрен до 31-го декабря этого года.