00:16  +04,  14 հուլիսի, 2019

Եվրո-2019․ Հայաստանի, Իսպանիայի, Պորտուգալիայի եւ Իտալիայի հայտացուցակները

Հայտնի են հուլիսի 14-ից 27-ը Երևանում կայանալիք Մ-19 Եվրո-2019-ի A խմբի թիմերի վերջնական հայտացուցակները:

Հայաստանի Մ-19 հավաքական

1․ Հարություն Մելքոնյան, 2․ Յուրի Օգանեսյան, 3․ Վոլոդյա Սամսոնյան, 4․ Արման Ղազարյան, 5․ Ֆելիքս Խաչատրյան, 6․ Ռաֆիկ Միսակյան, 7․ Սերգեյ Մկրտչյան, 8․ Արսեն Եղիազարյան (ա), 9․ Արմեն Հովհաննիսյան, 10․ Գերման Կուրբաշյան, 11․ Նարեկ Գրիգորյան, 12․ Նարեկ Հովհաննիսյան, 16․ Ղազար Դերմենջյան, 17․ Արամ Խամոյան, 18․ Էրիկ Ազիզյան, 19․ Նարեկ Ալավերդյան, 20․ Երջանիկ Ղուբասարյան, 21․ Գրենիկ Պետրոսյան, 22․ Արամ Քոլոզյան, 23․ Ստյոպա Մկրտչյան

Գլխավոր մարզիչ՝ Արթուր Ոսկանյան

 

Իսպանիայի Մ-19 հավաքական

1․ Ալվարո Ֆերնանդես, 2․ Վիկտոր Գոմես, 3․ Խուան Միրանդա, 4․ Հյուգո Գիյամոն, 5․ Վիկտոր Չուստ, 6․ Անտոնիո Բլանկո, 7․ Ֆերան Տորես, 8․ Մոհամեդ Մուխլիս, 9․ Աբել Ռուիս, 10․ Սերխիո Գոմես, 12․ Ռիկարդ Սանչես, 13․ Արնաու Տենաս, 14․ Էրիկ Գարսիա, 16․ Ալեխանդրո Գոմես, 17․ Ալեխանդրո Մարկես, 18․ Վիկտոր Մոյեխո, 19․ Ալվարո Սանս, 20․ Միգել Գուտիերես, 21․ Անդեր Բարենեչեա, 22․ Բրայան Խիլ

Գլխավոր մարզիչ՝ Սանտի Դենյա

 

Պորտուգալիայի Մ-19 հավաքական

1․ Սելտոն Բիայ, 2․ Կոշտինյա, 3․ Գոնսալու Լոուրեյրու, 4․ Գոնսալու Կարդոսու, 5․ Տիագու Լոպեշ, 6․ Դիոգո Կապիտան, 7․ Ժոան Լոպեշ, 8․ Վիտինյա, 9․ Գոնսալու Ռամոս, 10․ Ֆաբիու Վիեյրա, 11․ Ֆելիքս Կորեա, 12․ Ֆրանսիսկու Մեյշեդու, 13․ Լևի Ֆաուստինու, 14․ Տոմաս Տավարես, 15․ Սամուել Կոշտա, 16․ Դանիել Սիլվա, 17․ Ռոդրիգո Ֆեռնանդեշ, 18․ Տիագու Գովեյա, 19․ Անտոնիո Գոմես, 20․ Տիագու Ռոդրիգես

Գլխավոր մարզիչ՝ Ֆիլիպե Ռամոս

 

Իտալիայի Մ-19 հավաքական

1․ Մարկո Կարնեզեկի, 2․ Գաբրիելե Ֆերարինի, 3․ Նիկոլո Կորադո, 4․ Սամուելե Ռիչի, 5․ Գաբրիելե Կորբո, 6․ Պաոլո Գոցցի, 7․ Ջակոմո Ռասպադորի, 8․ Լորենցո Գավիոլի, 9․ Էլիա Պետրելլի, 10․ Նիկոլո Ֆաջոլի, 11․ Էդի Սալսեդո, 12․ Գաբրիելե Բելոդի, 13․ Նիկոլո Արմինի, 14․ Հանս Նիկոլուսի, 15․ Իյենոմա Ուդոջիե 16․ Ջեան Ֆրեդի Պասկալ Գրեկո, 17․ Մանոլո Պորտանովա, 18․ Դավիդե Մերոլա, 19․ Ռոբերտո Պիկոլի, 22․ Ալեսանդրո Ռուսո

Գլխավոր մարզիչ՝ Կարմինե Նունցիատա

Եվրո-2019-ի ամբողջական խաղացանկը

Կիրակի, 14.07

Ա խումբ

Հայաստան - Իսպանիա, 18։45, «Հանրապետական» ստադիոն

Իտալիա - Պորտուգալիա, 21։00, «Բանանց» ստադիոն

Երկուշաբթի, 15.07

Բ խումբ

Նորվեգիա - Իռլանդիա, 18։45, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Չեխիա - Ֆրանսիա, 21։00, «Հանրապետական» ստադիոն

Չորեքշաբթի, 17.07

Ա խումբ

Պորտուգալիա - Իսպանիա, 18։45, «Բանանց» ստադիոն

Հայաստան - Իտալիա, 21։00, «Հանրապետական» ստադիոն

Հինգշաբթի, 18.07

Բ խումբ

Չեխիա - Նորվեգիա, 18։45, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Իռլանդիա - Ֆրանսիա, 21։00, «Բանանց» ստադիոն

Շաբաթ, 20.07

Ա խումբ

Պորտուգալիա - Հայաստան, 21։00, «Հանրապետական» ստադիոն

Իսպանիա - Իտալիա, 21։00, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Կիրակի, 21.07

Բ խումբ                                                                

Ֆրանսիա - Նորվեգիա, 21։00, «Բանանց» ստադիոն

Իռլանդիա - Չեխիա, 21։00, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Փլեյ-օֆֆ

Չորեքշաբթի, 24.07

Կիսաեզրափակիչ

18։00, «Բանանց» ստադիոն

21։00, «Հանրապետական» ստադիոն

Շաբաթ, 27.07

Եզրափակիչ

20։30, «Հանրապետական» ստադիոն

Ա խմբի հաղթողը կիսաեզրափակիչում կխաղա Բ խմբի 2-րդ թիմի, Բ խմբի հաղթողը՝ Ա խմբի 2-րդ թիմի հետ։

Հետևեք NEWS.am SPORT-ին Facebook-ում և Twitter-ում


Շնորհակալություն մեկնաբանելու համար: Ձեր մեկնաբանությունը պետք է հաստատվի խմբագրության կողմից:

  • Հարցում
Քվեարկել են (12)
  • Ֆեյսբուք
  • NEWS.am Sport Exclusive
  • Արխիվ