Ermeni sporcular İstanbul’da 5 madalya kazandılar

Azerbaycan, Erivan’da yapılacak Avrupa Kyokushin Karate Şampiyonasına katılmıyor

FIDE Grand Prix: Levon Aronyan, tek başına ilk sırada yer aldı

Levon Aronyan, dünya evine girdi (Foto)

İkinci kez dünya satranç kupası sahibi Levon Aronyan’ın ödül töreni (Foto)

Artur Aleksanyan 3. kez dünya şampiyonu oldu

Maria Gevorgyan Şarja’da üçünü oldu

Ermenistan 20 yıl sonra bir olimpiyat şampiyonuna sahip oldu-Artur Aleksanyan’ın altın zaferi

Rio-2016: Artur Aleksanyan, Türk rakibini yenerek finale kaldı

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Sona Poğosyan

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Nazik Avdalyan

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası: İtalyan defansında inanılmaz disiplin

  • Armenia: Premier League
  • 30 Tem 19:00
     CSKA0
     Pyunik4
  • 1 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Ararat-Armenia3
  • 1 Ağus 19:00
     Urartu3
     Noravank0
  • 2 Ağus 17:00
     Sevan5
     Van2
  • 2 Ağus 19:00
     Ararat Yerevan7
     Noah1
  • 6 Ağus 17:00
     Noravank2
     Pyunik1
  • 6 Ağus 19:00
     Ararat-Armenia3
     CSKA2
  • 7 Ağus 20:00
     Urartu4
     Sevan1
  • 8 Ağus 17:00
     Van0
     Ararat Yerevan1
  • 13 Ağus 17:00
     Sevan1
     Noravank0
  • 13 Ağus 19:00
     CSKA1
     Noah2
  • 15 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Van2
  • 15 Ağus 19:00
     Pyunik0
     Ararat-Armenia3
  • 15 Ağus 20:00
     Ararat Yerevan2
     Urartu0
  • 19 Ağus 17:00
     Van1
     CSKA0
  • 19 Ağus 17:00
     Sevan2
     Ararat Yerevan0
  • 20 Ağus 19:00
     Noravank0
     Ararat-Armenia2
  • 20 Ağus 19:00
     Noah1
     Pyunik2
  • 23 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Sevan0
  • 23 Ağus 19:00
     CSKA1
     Urartu2
  • 24 Ağus 16:00
     Ararat Yerevan3
     Noravank2
  • 24 Ağus 19:00
     Pyunik1
     Van1
  • 25 Ağus 17:00
     Ararat-Armenia5
     Noah2
  • 11 Eyl 16:00
     Noravank1
     Noah1
  • 11 Eyl 17:00
     Ararat Yerevan3
     Alashkert2
  • 12 Eyl 16:00
     Van1
     Ararat-Armenia2
  • 13 Eyl 16:00
     Sevan2
     CSKA0
  • 13 Eyl 20:00
     Urartu0
     Pyunik2
  • 20 Eyl 16:00
     Alashkert0
     Noravank0
  • 21 Eyl 16:00
     CSKA0
     Ararat Yerevan2
  • 22 Eyl 15:00
     Van1
     Noah2
  • 22 Eyl 18:00
     Ararat-Armenia3
     Urartu0
  • 23 Eyl 18:00
     Pyunik0
     Sevan0
  • 27 Eyl 16:00
     Alashkert2
     CSKA1
  • 27 Eyl 20:00
     Ararat Yerevan0
     Pyunik1
  • 28 Eyl 16:00
     Noravank1
     Van0
  • 29 Eyl 16:00
     Sevan0
     Ararat-Armenia0
  • 29 Eyl 19:00
     Urartu0
     Noah1
  • 15 Ekim 16:00
     Noah2
     Sevan1
  • 15 Ekim 19:00
     Pyunik1
     Alashkert1
  • 16 Ekim 15:00
     Van1
     Urartu1
  • 17 Ekim 16:00
     Ararat-Armenia3
     Ararat Yerevan0
  • 17 Ekim 19:00
     CSKA2
     Noravank0
  • 21 Ekim 15:00
     Noravank0
     Urartu1
  • 21 Ekim 18:00
     CSKA0
     Pyunik1
  • 22 Ekim 15:00
     Van0
     Sevan0
  • 22 Ekim 18:00
     Noah2
     Ararat Yerevan2
  • 24 Ekim 20:00
     Ararat-Armenia2
     Alashkert1
  • 26 Ekim 13:15
     Ararat Yerevan1
     Van0
  • 26 Ekim 16:00
     Sevan0
     Urartu0
  • 27 Ekim 13:15
     Alashkert0
     Noah0
  • 27 Ekim 16:00
     CSKA2
     Ararat-Armenia3
  • 27 Ekim 19:00
     Pyunik2
     Noravank0
  • 30 Ekim 19:00
     Urartu1
     Ararat Yerevan1
  • 31 Ekim 14:00
     Van0
     Alashkert4
  • 31 Ekim 18:00
     Noah5
     CSKA0
  • 1 Kas 15:00
     Noravank0
     Sevan1
  • 1 Kas 18:00
     Ararat-Armenia1
     Pyunik2
  • 4 Kas 16:00
     CSKA1
     Van0
  • 5 Kas 18:00
     Pyunik1
     Noah0
  • 6 Kas 16:00
     Ararat-Armenia2
     Noravank1
  • 7 Kas 15:00
     Ararat Yerevan3
     Sevan1
  • 8 Kas 14:00
     Alashkert2
     Urartu1
  • 17 Kas 18:15
     Urartu5
     CSKA0
  • 18 Kas 15:00
     Noravank1
     Ararat Yerevan1
  • 19 Kas 15:00
     Van0
     Pyunik2
  • 19 Kas 17:00
     Noah0
     Ararat-Armenia1
  • 28 Kas 15:00
     Ararat-Armenia2
     Van0
  • 28 Kas 18:00
     Pyunik2
     Urartu0
  • 30 Kas 14:00
     Alashkert1
     Ararat Yerevan0
  • 1 Ara 15:00
     Noah2
     Noravank1
  • 3 Ara 19:00
     Urartu0
     Ararat-Armenia0
  • 4 Ara 14:00
     Noravank0
     Alashkert2
  • 4 Ara 17:00
     Ararat Yerevan2
     CSKA1
  • 5 Ara 17:00
     Noah3
     Van0
  • 10 Ara 14:00
     Van2
     Noravank0
  • 10 Ara 17:00
     Noah1
     Urartu1
  • 11 Ara 17:00
     Pyunik2
     Ararat Yerevan6
  • 12 Ara 15:00
     CSKA0
     Alashkert2