Ermeni sporcular İstanbul’da 5 madalya kazandılar

15:06 +04

Azerbaycan, Erivan’da yapılacak Avrupa Kyokushin Karate Şampiyonasına katılmıyor

13:29 +04

FIDE Grand Prix: Levon Aronyan, tek başına ilk sırada yer aldı

21:48 +04

Levon Aronyan, dünya evine girdi (Foto)

15:10 +04

İkinci kez dünya satranç kupası sahibi Levon Aronyan’ın ödül töreni (Foto)

22:11 +04

Artur Aleksanyan 3. kez dünya şampiyonu oldu

21:33 +04

Maria Gevorgyan Şarja’da üçünü oldu

14:33 +04

Ermenistan 20 yıl sonra bir olimpiyat şampiyonuna sahip oldu-Artur Aleksanyan’ın...

01:31 +04

Rio-2016: Artur Aleksanyan, Türk rakibini yenerek finale kaldı

19:27 +04

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Sona Poğosyan

18:39 +04

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Nazik Avdalyan

09:18 +04

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası: İtalyan defansında inanılmaz disiplin

17:43 +04
  • Armenia Premier League
  • 14 Ağus 17:30
     Alashkert0
     Ararat-Armenia0
  • 16 Ağus 17:30
     Noah2
     Shirak2
  • 16 Ağus 19:30
     Ararat Yerevan1
     Pyunik0
  • 17 Ağus 19:00
     Urartu3
     Lori0
  • 21 Ağus 17:30
     Alashkert1
     Noah0
  • 23 Ağus 19:30
     Pyunik0
     Urartu0
  • 29 Ağus 16:45
     Van1
     Pyunik0
  • 11 Eyl 16:45
     Noah2
     Ararat Yerevan1
  • 11 Eyl 19:15
     Ararat-Armenia1
     Lori2
  • 13 Eyl 19:00
     Alashkert1
     Urartu2
  • 15 Eyl 16:30
     Lori0
     Van1
  • 22 Eyl 19:30
     Urartu0
     Noah3
  • 23 Eyl 16:45
     Lori1
     Pyunik0
  • 24 Eyl 16:45
     Van0
     Alashkert1
  • 26 Eyl 16:15
     Shirak0
     Ararat Yerevan3
  • 17 Ekim 16:00
     Ararat-Armenia7
     Shirak0
  • 18 Ekim 16:00
     Alashkert0
     Pyunik0
  • 19 Ekim 19:00
     Urartu2
     Van0
  • 25 Ekim 16:00
     Van0
     Ararat-Armenia1
  • 26 Ekim 15:30
     Shirak1
     Alashkert1
  • 26 Ekim 15:30
     Lori1
     Ararat Yerevan0
  • 29 Ekim 15:30
     Lori1
     Urartu1
  • 30 Ekim 15:00
     Shirak0
     Noah3
  • 31 Ekim 18:00
     Pyunik1
     Ararat Yerevan1
  • 2 Kas 16:00
     Noah1
     Alashkert2
  • 3 Kas 19:00
     Ararat Yerevan4
     Shirak0
  • 4 Kas 15:30
     Van1
     Lori2
  • 8 Kas 15:30
     Noah0
     Ararat-Armenia0
  • 21 Kas 15:00
     Alashkert1
     Ararat Yerevan2
  • 21 Kas 18:00
     Pyunik0
     Van0
  • 23 Kas 17:00
     Ararat-Armenia3
     Noah1