Ermeni sporcular İstanbul’da 5 madalya kazandılar

Azerbaycan, Erivan’da yapılacak Avrupa Kyokushin Karate Şampiyonasına katılmıyor

FIDE Grand Prix: Levon Aronyan, tek başına ilk sırada yer aldı

Levon Aronyan, dünya evine girdi (Foto)

İkinci kez dünya satranç kupası sahibi Levon Aronyan’ın ödül töreni (Foto)

Artur Aleksanyan 3. kez dünya şampiyonu oldu

Maria Gevorgyan Şarja’da üçünü oldu

Ermenistan 20 yıl sonra bir olimpiyat şampiyonuna sahip oldu-Artur Aleksanyan’ın altın zaferi

Rio-2016: Artur Aleksanyan, Türk rakibini yenerek finale kaldı

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Sona Poğosyan

Rio-2016 Yaz Olimpiyatları: Halterci Nazik Avdalyan

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası: İtalyan defansında inanılmaz disiplin

  • Armenia: Premier League
  • 30 Tem 19:00
     CSKA0
     Pyunik4
  • 1 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Ararat-Armenia3
  • 1 Ağus 19:00
     Urartu3
     Noravank0
  • 2 Ağus 17:00
     Sevan5
     Van2
  • 2 Ağus 19:00
     Ararat Yerevan7
     Noah1
  • 6 Ağus 17:00
     Noravank2
     Pyunik1
  • 6 Ağus 19:00
     Ararat-Armenia3
     CSKA2
  • 7 Ağus 20:00
     Urartu4
     Sevan1
  • 8 Ağus 17:00
     Van0
     Ararat Yerevan1
  • 13 Ağus 17:00
     Sevan1
     Noravank0
  • 13 Ağus 19:00
     CSKA1
     Noah2
  • 15 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Van2
  • 15 Ağus 19:00
     Pyunik0
     Ararat-Armenia3
  • 15 Ağus 20:00
     Ararat Yerevan2
     Urartu0
  • 19 Ağus 17:00
     Sevan2
     Ararat Yerevan0
  • 19 Ağus 17:00
     Van1
     CSKA0
  • 20 Ağus 19:00
     Noravank0
     Ararat-Armenia2
  • 20 Ağus 19:00
     Noah1
     Pyunik2
  • 23 Ağus 17:00
     Alashkert0
     Sevan0
  • 23 Ağus 19:00
     CSKA1
     Urartu2
  • 24 Ağus 16:00
     Ararat Yerevan3
     Noravank2
  • 24 Ağus 19:00
     Pyunik1
     Van1
  • 25 Ağus 17:00
     Ararat-Armenia5
     Noah2
  • 11 Eyl 16:00
     Noravank1
     Noah1
  • 11 Eyl 17:00
     Ararat Yerevan3
     Alashkert2
  • 12 Eyl 16:00
     Van1
     Ararat-Armenia2
  • 13 Eyl 16:00
     Sevan2
     CSKA0
  • 13 Eyl 20:00
     Urartu0
     Pyunik2
  • 20 Eyl 16:00
     Alashkert0
     Noravank0
  • 21 Eyl 16:00
     CSKA0
     Ararat Yerevan2