09:09  ,  11 հունվարի, 2020
NEWS.am Sport-ը ներկայացնում է #Corner Սամվել Սուքիասյանի հետ ֆուտբոլային նախագծի 60-րդ թողարկումը՝ 2020-ի առաջին օրերին հայկական ֆուտբոլում տեղի ունեցած գլխավոր իրադարձությունների ամփոփմամբ։
#Corner-ը ներկայացնում է ամանորյա ֆուտբոլային իրադարձությունների հետաքրքիր տեսաշար։
Ռոման Բերեզովսկին գլխավորեց Երեւանի «Փյունիկը»։ #Corner-ը ներկայացնում է հետահայաց անդրադարձ Հայաստանի հավաքականի լեգենդար դարպասապահի կարիերային:
Հայտնի ռուսաստանցի մասնագետ Իգոր Կոլիվանովը նշանակվեց Երեւանի «Արարատի» գլխավոր մարզիչ։ Իտալական «Բոլոնիայի» լեգենդար խաղացողի ղեկավարությամբ Ռուսաստանի մինչեւ 17 տարեկանների հավաքականը դարձել է Եվրոպայի չեմպիոն։
Հենրիխ Մխիթարյանը դարձյալ վնասվածք է ստացել։ Նրա «կարիճ» հարվածով գոլը Պրեմյեր լիգայի նախորդ տասնամյակի լավագույն գոլերի թվում է։
Սարգիս Ադամյանը՝ Բունդեսլիգայի նորեկների խորհրդանշական հավաքականում։ Էդգար Բաբայանի ծառայություններով հետաքրքրված է իտալական «Լեչեն», Կամո Հովհաննիսյանը՝ «Կայրաթում», Գոռ Մալաքյանը՝ «Ժետիսուում»։
ՈւԵՖԱ-ի նախագահ Ալեքսանդր Չեֆերինը շնորհավորել է Արմեն Մելիքբեկյանին ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում ընտրվելու կապակցությամբ։

09:09  ,  11 января, 2020
NEWS.am Sport представляет 60-й выпуск футбольного проекта #Corner с Самвелом Сукиасяном – первый в 2020-м году.
#Corner представляет занимательную подборку новогодних футбольных событий.
Роман Березовский возглавил «Пюник». #Corner представляет взгляд на карьеру легендарного стража ворот сборной Армении.
Известный российский специалист Игорь Колыванов назначен на пост главного тренера ереванского «Арарата». Под руководством легенды итальянской «Болоньи» юношеская сборная России до 17-и лет стала чемпионом Европы.
Генрих Мхитарян вновь получил травму, голасо Генриха «ударом скорпиона» - в числе лучших голов десятилетия в Премьер-лиге. Саркис Адамян – в символической сборной новичков Бундеслиги.
В услугах Эдгара Бабаяна заинтересован итальянский «Лечче», Камо Оганесян – в «Кайрате», Гор Малакян – в «Жетысу».
Президент УЕФА Александр Чеферин поздравил Армена Меликбекяна с избранием на пост президента ФФА. Сборная Армении проведет товарищеские матчи с Узбекистаном и Казахстаном.