23:54  ,  16 հունիսի, 2018
NEWS.am–ը TotoGaming–ի հետ համատեղ ներկայացնում է «Աշխարհի առաջնությունը Վերայի եւ Դավիթի հետ» լրատվական–ժամանցային տեսանախագիծը, որը հունիսի 14–ից հուլիսի 15–ը Ռուսաստանում անցկացվելիք ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության օրերին ներկայացնում է քառամյակի գլխավոր ֆուտբոլային իրադարձությունը մրցաշարի անցկացման քաղաքներից։
Երրորդ մասը նվիրված է Սոչիում տեղի ունեցած Պորտուգալիա - Իսպանիա դիմակայությանը (3։3)։
30 օր NEWS.am-ի ընթերցողները նաեւ հնարավորություն կունենան մասնակցել վիկտորինայի եւ արժանանալ մրցանակի։ Վերան ու Դավիթը նախագծի բոլոր սերիաներում կանցկացնեն մարտահրավեր մրցակցություն`Challenge Battle, որի քվեարկությունն անցկացվում է աշխարհի առաջնությանը նվիրված NEWS.am-ի հատուկ էջում։

23:54  ,  June 16, 2018
Armenian News-NEWS.am information-analytic agency jointly with TotoGaming presents a new project "World Cup with Vera and David" to provide a timely and objective coverage of the 2018 World Cup, which will be held from June 14 to July 15, in 11 cities.
The third issue is dedicated to Sochi-hosted Portugal vs. Spain match.
During the 30 days the readers of NEWS.am will have the opportunity to participate in quizzes and receive prizes. Vera and David in all series of the project will conduct the Challenge Battle, which is held on a special page of Armenian News-NEWS.am.