19:15  ,  23 հուլիսի, 2012
Իսպանիայի չեմպիոն մադրիդի «Ռեալի» կիսապաշտպան Կական հուլիսի 23-ին հանդիպել է թիմի գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոյի հետ՝ ակումբում իր ապագան քննարկելու նպատակով։
Մոուրինյոն բրազիլացի ֆուտբոլիստին հայտնել է, որ նոր մրցաշրջանում ավելի քիչ խաղային ժամանակ կստանա։ Սպասվում է, որ Կական կսկսի նոր թիմ փնտրել։
Հանդիպմանը մասնակցել է նաեւ ֆուտբոլիստի հայրը՝ Բոսկո Լեյտեն, որը նաեւ ներկայացնում է որդու շահերը, հաղորդում է as.com-ը։
Նկատենք, որ բրազիլացի կիսապաշտպանի ծառայություններով հետաքրքրված է իտալական «Միլանը», որը 2009-ին 66 միլիոն եվրոյով վաճառեց Կակային «Ռեալին»։

19:15  ,  23 июля, 2012
Полузащитник мадридского «Реала» Кака 23-го июля встретился с главным тренером чемпионов Испании Жозе Моуриньо для обсуждения своего будущего в клубе.
Моуриньо сообщил бразильцу, что  в следующем сезоне футболист будет получать меньше игрового времени. Ожидается, что после разговора, Кака займется поисками нового клуба.
На встрече также присутствовал отец игрока, который по совместительству представляет и интересы футболиста, Боско Лейте, сообщает as.com.
Отметим, что услугами бразильского полузащитника заинтересован итальянский «Милан», из которого Кака и перешел в «Реал» в 2009-м году за € 66 млн.