12:05  ,  8 ապրիլի, 2024
Մոսկվայի «Լոկոմոտիվի» եւ Հայաստանի հավաքականի 24-ամյա եզրային պաշտպան Նաիր Տիկնիզյանը մեկնաբանել է ռուսական մամուլի վերջին օրերի տեղեկությունները, թե իտալական «Բոլոնիան» ցանկանում է ամռանը ձեռք բերել իր տրանսֆերը։
«Ոչինչ չեմ լսել «Բոլոնիայի» կամ այլ ակումբի հետաքրքրության մասին։ Ես էլ ձեզ նման ամեն ինչ կարդում եմ միայն մամուլում։ Իմ բոլոր մտքերը «Լոկոմոտիվի» կազմ վերադառնալու եւ խաղադաշտում թիմին օգնելու մասին են»,- Նաիր Տիկնիզյանի խոսքը մեջբերում է matchtv.ru-ն։
Ընթացիկ մրցաշրջանում Նաիր Տիկնիզյանը «Լոկոմոտիվի» հետ մասնակցել է 26 հանդիպման, խփել է 9 գոլ, կատարել 6 գոլային փոխանցում։ Transfermarkt-ը նրա տրանսֆերային արժեքը գնահատում է 7 միլիոն եվրո։

12:05  ,  April 8, 2024
Nair Tiknizyan, the 24-year-old defender of the Armenian national football team and Lokomotiv Moscow, commented on the recent reports in the Russian press that Bologna wants to acquire his transfer in the summer.
"I haven’t heard anything about the interest of Bologna or any other club. Like you, I read everything only in the press. All my thoughts are about returning to the Lokomotiv squad and helping the team on the pitch," Tiknizyan said, Matchtv.ru reported.
Nair Tiknizyan has netted 9 goals and made 6 assists in 26 appearances for Lokomotiv Moscow so far in the current season.