16:28  ,  24 նոյեմբերի, 2014
La Cuarta կայքը պարզել է, թե ինչու է Լոնդոնի «Արսենալի» չիլիացի հարձակվող Ալեքսիս Սանչեսն անհաջող հանդես եկել «Մանչեսթեր Յունայթեդի» դեմ Պրեմյեր լիգայի 12-րդ տուրի խաղում:
Այդ մրցավեճում լոնդոնցիները պարտվել էին 1:2 հաշվով, իսկ Չիլիի հավաքականի 25-ամյա ֆուտբոլիստը, խաղադաշտում անցկացնելով 90 րոպե, ոչնչով աչքի չէր ընկել:
Լրագրողները պարզել են, որ Սանչեսի խնդիրը հոգնածությունն է: Բանն այն է, որ նրա ընկերուհի Լայա Գրասին ֆուտբոլիստին «թույլ չի տալիս» մարզվել ամբողջ ուժով: Աղբյուրը նշում է, որ Ալեքսիսը չափազանց շատ է հոգնում տանը, քանի որ նրա ընկերուհին գրեթե անդադար սեքս է պահանջում: Այստեղից էլ առաջանում են հարձակվողի խնդիրները:

16:28  ,  24 ноября, 2014
Интернет портал La Cuarta выяснил, почему чилийский форвард «Арсенала» Алексис Санчес был не в лучшей форме в матче 12-го тура Премьер-лиги против «Манчестер Юнайтед».
В этой встрече лондонский клуб проиграл со счетом 1:2, а 25-летний футболист сборной Чили отыграл весь матч, однако ничем не отличился.
Журналисты заявили, что причина плохого выступления Санчеса – его физическая усталость. Дело в том, что его подруга Лайя Грасси не дает футболисту тренироваться по полной программе. Источник отмечает, что Алексис устает дома, так как его подруга все время требует от него сексуальной близости, из-за чего у игрока возникают проблемы со спортивной формой.