11:30  ,  6 նոյեմբերի, 2018
NBA. «Գոլդեն Սթեյտի» հաղթանակն ու «Քլիվլենդի» պարտությունը, վերջին վայրկյանին հաղթական նետումը՝ օրվա լավագույն դրվագ
Բասկետբոլի ազգային ասոցիացիայի (NBA) կանոնավոր առաջնության հերթական տուրում գործող չեմպիոն «Գոլդեն Սթեյտը» 117:101 հաշվով տնային հաղթանակ տարավ «Մեմֆիսի» նկատմամբ:
Հանդիպման ամենաարդյունավետ բասկետբոլիստ ճանաչված Կլեյ Թոմփսոնը «Գոլդեն Սթեյտի» կազմում վաստակեց 27 միավոր:
Փոխչեմպիոն «Քլիվլենդը» հյուրընկալվելիս մրցեց «Օռլանդոյի» հետ եւ կրեց 9-րդ պարտությունն այս մրցաշրջանում՝ 100:102:
Խաղային օրվանից հետո NBA-ի պաշտոնական ալիքը ներկայացրել է լավագույն դրվագների տասնյակը, որը գլխավորում է «Օռլանդոյի» խաղացող Էվան Ֆուրնյեի հաղթական նետումը «Քլիվլենդի» դեմ խաղի վերջին վայրկյանին:

11:30  ,  6 ноября, 2018
NBA. Победа «Голден Стэйт» и очередное поражение «Кливленда», победный бросок на последней секунде - лучший эпизод дня
В очередном туре регулярного чемпионата Национальной баскетбольной ассоциации (NBA) действующий чемпион «Голден Стэйт» дома победил «Мемфис» со счетом 117:101.
Самым результативным баскетболистом встречи признан Клей Томпсон, набравший 27 очков в составе «Голден Стэйт».
Вице-чемпион «Кливленд» уступил со счетом 100:102 «Орландо», потерпев 9-е поражение в этом сезоне.
После игрового дня пресс-служба NBA представила десятку лучших эпизодов. На первом месте находится победный бросок игрока «Орландо» Эвана Фурнье на последней секунде матча против «Кливленда».