09:44  ,  13 ապրիլի, 2018
Ջամայկայում JustBet բուքմեյքերական գրասենյակի հաճախորդներից մեկը մեծ գումար է շահել «Բարսելոնայի» եւ իտալական «Ռոմայի» միջեւ Չեմպիոնների լիգայի քառորդ եզրափակիչի պատասխան խաղի արդյունքում:
Երկրպագուն ցանկացել է խաղադրույք կատարել կատալոնական ակումբի հաղթանակի վրա, սակայն գրասենյակի աշխատակիցը սխալմամբ նշել է «Ռոմայի» հաղթանակը 4.75 գործակցով: 5 խաղերի էքսպրես խաղադրույքի վրա երկրպագուն կատարել է 1000 դոլարի խաղադրույք եւ շահել 52 հազար դոլար, գրում է ESPN-ը:
Հիշեցնենք, որ առաջին խաղում «Բարսելոնան» հաղթել էր 4։1 հաշվով, իսկ պատասխան մրցավեճում «Ռոման» խփեց 3 անպատասխան գոլ։ Դիմակայությունում գրանցվեց 4։4 հաշիվը, իսկ «Ռոման» հաջորդ փուլ դուրս եկավ մրցակցի դաշտում խփած գոլի շնորհիվ։

09:44  ,  13 апреля, 2018
В Ямайке болельщик выиграл крупную сумму, поставив ставку на ответный четвертьфинальный матч Лиги чемпионов между итальянской «Ромой» и «Барселоной».
Ямаец хотел поставить ставку на победу каталонской команды, однако сотрудник агентства JustBet по ошибке указал в билете победу «Ромы» с коэффициентом 4.75. На 5 игр в экспрессе болельщик поставил 1000 долларов, выиграв 52 тысяч долларов, пишет ESPN.
Напомним, что в первой игре «Барселона» выиграла со счетом 4:1, однако в ответной встрече команд «Рома» победила со счетом 3:0 и вышла в полуфинал благодаря голу, забитому на выезде.