13:03  ,  16 սեպտեմբերի, 2021

Օրվա խաղերի անոնս

Ֆուտբոլային Եվրոպայում սեպտեմբերի 16-ին կանցկացվեն Եվրոպայի լիգայի ու Կոնֆերենցիաների լիգայի խմբային փուլի առաջին տուրի հանդիպումներ, Հայաստանի գավաթի խաղարկության 1/8 եզրափակիչի մեկ հանդիպում ու կանանց աշխարհի առաջնության որակավորման խմբային փուլի առաջին տուրի խաղեր:

Կանանց Հայաստանի ազգային հավաքականը 2023թ․ աշխարհի առաջնության որակավորման փուլը կսկսի նորվեգացիների հետ արտագնա հանդիպումով։

Իտալական «Ռոման» ՈւԵՖԱ-ի նորաստեղծ մրցաշար Կոնֆերենցիաների լիգայի առաջին տուրում կընդունի Սոֆիայի ԲԿՄԱ-ին:

Հայաստանի գավաթի խաղարկություն, 1/8 եզրափակիչ

«Լեռնային Արցախ» - «Արարատ-Արմենիա»՝ 15։30-ին

Կանանց 2023թ աշխարհի առաջնության որակավորման խմբային փուլ, առաջին տուր

Նորվեգիա – Հայաստան՝ 20:00 (Երևանի ժամանակ)

Եվրոպայի լիգա, խմբային փուլ, առաջին տուր

A խումբ

«Գլազգո Ռեյնջերս» (Շոտլանդիա) - «Լիոն» (Ֆրանսիա)՝ 23:00

«Բրոնդբյու» (Դանիա) - «Սպարտա» (Չեխիա)՝ 23:00

B խումբ

«Մոնակո» (Ֆրանսիա) - «Շտուրմ» (Ավստրիա)՝ 23:00

«ՊՍՎ Էյնդհովեն» (Հոլանդիա) - «Ռեալ Սոսյեդադ» (Իսպանիա)՝ 23:00

C խումբ

«Լեսթեր» (Անգլիա) - «Նապոլի» (Իտալիա)՝ 23:00

D խումբ

«Այնտրախտ» (Գերմանիա) - «Ֆեներբահչե» (Թուրքիա)՝ 23:00

«Օլիմպիակոս» (Հունաստան) - «Անտվերպեն» (Բելգիա)՝ 23:00

E խումբ

«Գալաթասարայ» (Թուրքիա) - «Լացիո» (Իտալիա)՝ 20:45

«Լոկոմոտիվ» (Ռուսաստան) - «Մարսել» (Ֆրանսիա)՝ 20:45

F խումբ

«Ցրվենա Զվեզդա» (Սերբիա) - «Բրագա» (Պորտուգալիա)՝ 20:45

«Միտյուլանդ» (Դանիա) -  «Լուդոգորեց» (Բուլղարիա)՝ 20:45

G խումբ

«Բայեր» (Գերմանիա) - «Ֆերենցվարոշ» (Հունգարիա)՝ 20:45

«Բետիս» (Իսպանիա) - «Սելթիկ» (Շոտլանդիա)՝ 20:45

H խումբ

«Դինամո Զագրեբ» (Խորվաթիա) - «Վեստ Հեմ» (Անգլիա)՝ 20:45

«Ռապիդ» (Ավստրիա) - «Գենկ» (Բելգիա)՝ 20:45

Կոնֆերենցիաների լիգա, խմբային փուլ, առաջին տուր

A խումբ

ՀԻԿ (Ֆինլանդիա) - ԼԱՍԿ (Ավստրիա)՝ 20:45

B խումբ

«Ֆլորա» (Էստոնիա) - «Գենտ» (Բելգիա)՝ 20:45

«Անորտոսիս» (Կիպրոս) - «Պարտիզան» (Սերբիա)՝ 23:00

C խումբ

«Ռոմա» (Իտալիա) - ԲԿՄԱ (Սոֆիա, Բուլղարիա)՝ 23:00

«Բուդե-Գլիմտ» (Նորվեգիա) - «Զարյա» (Ուկրաինա)՝ 23:00

D խումբ

«Յաբլոնեց» (Չեխիա) - «Կլուժ» (Ռումինիա)՝ 23:00

«Ռանդերս» (Դանիա) - «ԱԶ Ալկմար» (Հոլանդիա)՝ 23:00

E խումբ

«Սլավիա» (Չեխիա) - «Ունիոն Բեռլին» (Գերմանիա)՝ 20:45

F խումբ

«Լինքոլն» (Ջիբրալթար) - ՊՍՕԿ (Հունաստան)՝ 20:45

«Սլովան» (Սլովակիա) - «Կոպենհագեն» (Դանիա)՝ 20:45

G խումբ

«Ռեն» (Ֆրանսիա) - «Տոտենհեմ» (Անգլիա)՝ 20:45

«Մուրա» (Սլովենիա) - «Վիտես» (Հոլանդիա)՝ 20:45

H խումբ

«Կայրաթ» (Ղազախստան) - «Օմոնիա» (Կիպրոս)՝ 18:30

«Ղարաբաղ» (Ադրբեջան) - «Բազել» (Շվեյցարիա)՝ 20:45

Հետևեք NEWS.am SPORT-ին Facebook-ում, Twitter և Telegram-ում


  • Այս թեմայով

  • Լրահոս
  • Հարցում
Քվեարկել են (13)
  • Ֆեյսբուք
  • NEWS.am Sport Exclusive
  • Արխիվ