16:06  ,  21 սեպտեմբերի, 2020
Անգլիայի փոխչեմպիոն «Մանչեսթեր Սիթիի» եւ Գերմանիայի հավաքականի կիսապաշտպան Իլկայ Գյունդոգանը վարակվել է կորոնավիրուսով, հաղորդում է ակումբի մամուլի ծառայությունը։ 29-ամյա ֆուտբոլիստը 10 օր ինքնամեկուսացումից հետո դարձյալ թեստ կհանձնի։
Անցած մրցաշրջանում Իլկայ Գյուդոգանը «Մանչեսթեր Սիթիի» հետ մասնակցել է 50 հանդիպման, խփել 5 գոլ, կատարել 5 գոլային փոխանցում։
Անգլիայի առաջնությունում «Մանչեսթեր Սիթին» կմեկնարկի սեպտեմբերի 21-ին՝ երկրորդ տուրում հյուրընկալվելով «Վուլվերհեմփթոնին»։ Այդ հանդիպումը կմեկնարկի Երեւանի ժամանակով 23։15-ին։

16:06  ,  September 21, 2020
Midfielder for Manchester City and the Germany national football team Ilkay Gundogan has tested positive for COVID-19, as reported Manchester City’s press service, adding that the 29-year-old footballer will get tested again after self-isolating for ten days.
This past season, Gundogan participated in 50 matches with Manchester City, scoring 5 goals and making 5 passes for goals.
During the English football championship, Manchester City will begin to play on September 21, competing with Wolverhampton. The match is scheduled to begin at 11:15 p.m. Yerevan time.