19:11  ,  27 փետրվարի, 2020
Իտալական «Միլանի» շվեդ հարձակվող Զլատան Իբրահիմովիչը պատրաստ է ակումբի ղեկավարության հետ քննարկել նոր պայմանագիր կնքելու հնարավորությունը, տեղեկացնում է La Gazzetta dello Sport-ը:
Իբրահիմովիչը նոր պայմանագիր կկնքի «Միլանի» հետ, եթե ակումբն ամառային տրանսֆերային պատուհանի ընթացքում ուժեղացնի թիմի կազմը, որպեսզի հաջորդ մրցաշրջանում պայքարի չեմպիոնության համար:
Ավելի վաղ հայտնի էր դարձել, որ «Միլանի» ղեկավարությունը պատրաստվում է նոր պայմանագիր առաջարկել 38-ամյա հարձակվողին:
Հիշեցնենք, որ Զլատան Իբրահիմովիչը «Միլան» է տեղափոխվել ձմեռային տրանսֆերային պատուհանի ընթացքում:
Իտալիայի ընթացիկ առաջնությունում շվեդ հարձակվողը մասնակցել է 7 հանդիպման՝ դառնալով 2 գոլի ու 1 գոլային փոխանցման հեղինակ:

19:11  ,  February 27, 2020
Swedish forward for Milan Zlatan Ibrahimovic is ready to discuss the opportunity of a new contract with Milan’s administration, reports La Gazzetta dello Sport.
Ibrahimovic will sign a new contract with Milan, if the latter strengthen the team during the summer transfer window so that the football club can compete for the championship next season.
Earlier, it was reported that Milan were preparing to sign a new contract with the 38-year-old footballer.
Zlatan Ibrahimovic moved to Milan during the winter transfer window.
During the Italian championship, the Swedish forward participated in 7 matches, scoring 2 goals and making 1 pass for a goal.