20:50  ,  2 հոկտեմբերի, 2019
Անգլիական «Տոտենհեմի» հարձակվող Հարի Քեյնը խոսել է Չեմպիոնների լիգայի խմբային փուլի երկրորդ տուրում Մյունխենի «Բավարիայից» կրած խոշոր հաշվով պարտության մասին:
«Առաջին խաղակեսում մենք չխաղացինք այն ֆուտբոլը, որը կարող էինք: Երկրորդ խաղակեսում հավասար պայքար էր ընթանում, սակայն «Բավարիան» կարողացավ օգտագործել ստեղծած բոլոր հնարավորությունները:
«Տոտենհեմի» ֆուտբոլիստները հիասթափված են, սակայն մենք կանենք ամեն ինչ, որպեսզի հնարավորինս արագ վերականգնվենք այս խաղից»,- Քեյնի խոսքը մեջբերում է Daily Mail-ը:

20:50  ,  October 2, 2019
Striker for Tottenham Hotspur Harry Kane has talked about how he was defeated by Munich’s Bavaria in the second round of the group stage of the Champions’ League.
“During the first half, we didn’t play the way we could have played. There was an equal competition during the first half, but Bavaria managed to take advantage of all of its opportunities.
Tottenham Hotspur’s footballers are disappointed, but we will do everything we can to recover from this match as soon as possible,” Kane said, according to Daily Mail.