19:20  ,  24 մայիսի, 2019
Ֆուտբոլի աշխարհի չեմպիոն Ֆրանսիայի հավաքականի հարձակվող Անտուան Գրիզմանի ներկայացուցիչները բանակցում են անգլիական «Մանչեսթեր Յունայթեդի» հետ, հաղորդում է The Independent-ը։
28-ամյա ֆուտբոլիստը հայտարարել է, որ հունիսին կհեռանա Մադրիդի «Աթլետիկոյից»։ Սպասվում էր, որ նա պայմանագիր կկնքի Իսպանիայի չեմպիոն «Բարսելոնայի» հետ, սակայն կատալոնական ակումբի կողմից հետաքրքրություն չի նկատվում։
Հիշեցնենք, որ անցած ամռանը Գրիզմանը պետք է տեղափոխվեր «Բարսելոնա», սակայն վերջին պահին հայտարարեց, որ հավատարիմ է «Աթլետիկոյին»։
Իսպանիայի ավարտված առաջնությունում Գրիզմանը մասնակցել է 37 հանդիպման, խփել 15 գոլ, կատարել 9 գոլային փոխանցում։ Չեմպիոնների լիգայի 8 խաղում խփել է 4 գոլ, կատարել 2 գոլային փոխանցում։

19:20  ,  May 24, 2019
Forward for the French national football team Antoine Griezmann’s representatives are holding talks with Manchester United, reports The Independent.
The 28-year-old footballer has announced that he will be leaving Atletico Madrid in June. He was expected to sign a deal with Barcelona, but the Catalonian football club doesn’t seem to be interested.
Last summer, Griezmann was supposed to transfer to Barcelona, but at the last minute, he announced that he will stay with Atletico.
During the championship that ended in Spain, Grizman participated in 17 matches, scored 15 goals and made 9 passes for goals.